XXII VOLTA A PEU A MASSANASSA
L'ajuntament de Massanassa amb la col·laboració de la Colla de Córrer el Parotet
<< Volver
Clasificación general
Página 2 de 9, mostrando 100 corredores de un total de 880
P. gen.
P. cat.
Categoría
Dorsal
Nombre
T. oficial
T. real
Club
Local
132
88
Senior Masc
721
FRANCISCO JAVIER GARRIGA HIDALGO
01:05:11
01:05:08
TRT
NO
134
89
Senior Masc
801
JOSE LOPEZ LLIN
01:05:12
01:04:58
ROMPIENDO LIMITES
NO
139
90
Senior Masc
1049
CARLOS GARCÍA SERRANO
01:05:21
01:05:19
ROMPIENDO LIMITES
NO
142
91
Senior Masc
962
ANGEL FERNANDEZ ESCUREDO
01:05:30
01:05:25
ATLETISMO MUDEJAR
NO
143
92
Senior Masc
1071
MANUEL NICOLAS PEIRO ALBA
01:05:44
01:05:40
OT PANDIBOX
NO
144
93
Senior Masc
654
MANUEL LORENTE CAURIN
01:06:06
01:05:51
OLAIA/PABLO
NO
145
94
Senior Masc
1286
ISRAEL PONCE MORA
01:06:07
01:06:04
ATLETISME PAIPORTA
NO
147
95
Senior Masc
1176
PABLO VÁZQUEZ ORTIZ
01:06:14
01:06:07
INDEPENDIENTE
NO
149
96
Senior Masc
1208
JOSE VTE MORELLA CASES
01:06:20
01:06:10
INDEPENDIENTE
NO
153
97
Senior Masc
697
PEDRO BAYARRI MAYO
01:06:30
01:06:25
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
156
98
Senior Masc
1275
JOSE RAMON ORTS DEVIS
01:06:33
01:06:33
S.D,CORRECAMINOS
NO
157
99
Senior Masc
1081
JOSE MARIA OCTAVIO SISTERNAS
01:06:35
01:06:05
INDEPENDIENTE
NO
159
100
Senior Masc
850
SANTIAGO MARTINEZ SEVILLA
01:06:39
01:06:23
INDEPENDIENTE
NO
162
101
Senior Masc
1094
ANDRES RUIZ PINTOR
01:06:51
01:06:39
INDEPENDIENTE
NO
163
102
Senior Masc
987
VICENTE JAVIER CODOÑER DELHOM
01:06:52
01:06:40
INDEPENDIENTE
NO
165
103
Senior Masc
684
JOSE TERUEL JABALOYAS
01:06:56
01:06:53
INDEPENDIENTE
NO
169
104
Senior Masc
1434
Eugenio Melero DÍaz
01:07:09
01:07:03
NO
170
105
Senior Masc
1151
GUILLERMO VILA GIMENO
01:07:13
01:07:04
INDEPENDIENTE
NO
171
106
Senior Masc
892
JUAN JOSÉ ALFONSO GONZALEZ
01:07:15
01:07:13
INDEPENDIENTE
NO
172
107
Senior Masc
1349
JESUS TARREGA RUIZ
01:07:16
01:07:07
PAS A PAS LA CANYADA
NO
173
108
Senior Masc
827
ENRIQUE TORTAJADA GONZÁLEZ
01:07:19
01:07:18
INDEPENDIENTE
NO
176
109
Senior Masc
1195
PACO ESTEVE ALMANSA
01:07:26
01:06:48
PACO ESTEVE ALMANSA
NO
177
110
Senior Masc
1048
JOSEP VICENT ESPI MOLLA
01:07:30
01:07:16
C.D.ES POSIBLE
NO
178
111
Senior Masc
1315
VICENTE GARCIA ALMIRA
01:07:32
01:07:31
INDEPENDIENTE
NO
182
112
Senior Masc
1323
TEO MOLINA BELENGUER
01:07:40
01:07:31
TEO MOLINA BELENGUER
NO
183
113
Senior Masc
722
MIGUEL MONTEAGUDO PLATERO
01:07:42
01:07:31
INDEPENDIENTE
NO
185
114
Senior Masc
972
MARCOS ALBA MIRABET
01:07:46
01:07:07
INDEPENDIENTE
NO
186
115
Senior Masc
992
CARLOS RODRIGUEZ VAZQUEZ
01:07:48
01:07:29
INDEPENDIENTE
NO
190
116
Senior Masc
789
JUAN SAPIÑA CALATAYUD
01:07:57
01:07:53
INDEPENDIENTE
NO
193
117
Senior Masc
891
DAVID VIVO SALES
01:08:01
01:07:34
C.A. LA POBLA DE VALLBONA
NO
194
118
Senior Masc
1051
JOSE RAMON FRUTOS MARTIN
01:08:01
01:07:59
INDEPENDIENTE
NO
195
119
Senior Masc
1350
PABLO GÓMEZ YUBERO
01:08:01
01:07:56
INDEPENDIENTE
NO
196
120
Senior Masc
1308
JOSE MANUEL BORDON ANDRADA
01:08:06
01:07:25
ROMPIENDO LIMITES
NO
199
121
Senior Masc
1019
JOSE RAMON PEREZ GOMEZ
01:08:14
01:08:04
INDEPENDIENTE
NO
201
122
Senior Masc
842
ANTONIO RODRIGEZ VIDAL
01:08:18
01:08:07
INDEPENDIENTE
NO
204
123
Senior Masc
1060
DAVID MORENO CALLES
01:08:22
01:08:11
INDEPENDIENTE
NO
205
124
Senior Masc
939
JAVIER MORENO TUDELA
01:08:24
01:08:20
NEREIDAS RUNNING CLUB
NO
206
125
Senior Masc
1372
JUAN MANUEL VAREA IZQUIERDO
01:08:27
01:08:21
CLUB ATLETISME ALBAL
NO
209
126
Senior Masc
640
CARLOS JOSE HERVAS GALAN
01:08:29
01:07:51
INDEPENDIENTE
NO
210
127
Senior Masc
1047
JOSE DOMINGO RAMIREZ
01:08:29
01:08:18
MENEN.C.A.
NO
211
128
Senior Masc
690
JUANJO DOMINGUEZ ALEIXANDRE
01:08:31
01:08:17
C.A. GILET
NO
215
129
Senior Masc
1250
AGUSTÍN SIERES GOMEZ
01:08:35
01:08:35
C.A CULLERA
NO
216
130
Senior Masc
1116
CARLOS TOLEDO ATIENZA
01:08:36
01:08:31
INDEPENDIENTE
NO
219
131
Senior Masc
1064
ISRAEL ALFONSO SARGUES
01:08:43
01:08:28
INDEPENDIENTE
NO
220
132
Senior Masc
1096
MARIO ORERO DE LA NATIVIDAD
01:08:43
01:08:28
C.D. RUNNERSWORLD VALENCIA
NO
222
133
Senior Masc
704
EDUARDO CAMACHO GENOVES
01:09:02
01:09:02
C.A.QUART
NO
223
134
Senior Masc
652
OSCAR CUEVAS MARTINEZ
01:09:03
01:08:48
C.A. EL VALLE
NO
224
135
Senior Masc
1301
ROGER JULIAN MARTINEZ
01:09:04
01:08:23
ROMPIENDO LIMITES
NO
225
136
Senior Masc
648
MIGUEL YUSTE SANZ
01:09:05
01:08:47
INDEPENDIENTE
NO
226
137
Senior Masc
835
VICENTE MORENO GONZALVO
01:09:05
01:09:04
C A SOLLANA
NO
227
138
Senior Masc
828
VISENT GARCÍA HERNÁNDEZ
01:09:06
01:08:42
TRIESPORT ROQUETTE
NO
228
139
Senior Masc
874
IGNACIO LEREU RAMIREZ
01:09:06
01:08:47
NACHO1
NO
229
140
Senior Masc
888
SANTIAGO ALCACER ESTEVE
01:09:08
01:08:53
PAS A PAS LA CANYADA
NO
230
141
Senior Masc
1097
FRANCISCO JAVIER MENGIBAR LOPEZ
01:09:08
01:08:53
PAS A PAS LA CANYADA
NO
231
142
Senior Masc
1265
ANTONIO ROCHA BELLO
01:09:08
01:08:54
C.A. CARNICAS SERRANO
NO
233
143
Senior Masc
1271
DANI GOMIS COLOMINA
01:09:09
01:09:06
C.A. GUADASSUAR
NO
234
144
Senior Masc
772
DAVID CRESPO YERVES
01:09:10
01:09:05
INDEPENDIENTE
NO
235
145
Senior Masc
978
FRANCISCO MORA SAN ESTEBAN
01:09:10
01:09:07
INDEPENDIENTE
NO
236
146
Senior Masc
979
JESÚS BAREA MORATALLA
01:09:10
01:09:10
INDEPENDIENTE
NO
239
147
Senior Masc
1212
JUAN ANTONIO ALEMANY PALOMO
01:09:12
01:09:12
INDEPENDIENTE
NO
240
148
Senior Masc
1269
GONZALO LORENTE SANCHEZ - MOLINA
01:09:13
01:08:59
INDEPENDIENTE
NO
246
149
Senior Masc
1029
ANTONIO DIAZ MACARRON
01:09:24
01:09:19
INDEPENDIENTE
NO
249
150
Senior Masc
1076
CARLOS LUIS MOYA MARCILLA
01:09:27
01:09:26
C.C. GALGOS DE SILLA
NO
251
151
Senior Masc
1278
MANUEL CARRETERO PEREZ
01:09:27
01:09:12
INDEPENDIENTE
NO
252
152
Senior Masc
1291
CARLOS PLANTADO MUÑOZ
01:09:28
01:09:27
C.A . NAVAJAS
NO
253
153
Senior Masc
833
JULIAN CONTRERAS INIESTA
01:09:30
01:09:20
INDEPENDIENTE
NO
255
154
Senior Masc
713
RAMON SOLIVA RUIZ
01:09:33
01:09:18
DONA SANG
NO
256
155
Senior Masc
951
VICENTE JOSE MARCO MONSORIU
01:09:33
01:09:31
TRT
NO
257
156
Senior Masc
1234
JUAN JOSE SALCEDO FERNANDEZ
01:09:34
01:09:20
C.D.CAMP DE MORVEDRE
NO
258
157
Senior Masc
1290
JORGE HERNANDEZ TALENS
01:09:34
01:09:30
INDEPENDIENTE
NO
260
158
Senior Masc
997
SERGIO SALMORAL RODRIGUEZ
01:09:36
01:09:33
TRT
NO
264
159
Senior Masc
1239
RICARDO CERVERA SANCHEZ
01:09:43
01:09:25
INDEPENDIENTE
NO
267
160
Senior Masc
803
CARLES PRATS VALLÉS
01:09:47
01:09:29
C.A CULLERA
NO
273
161
Senior Masc
952
DAVID GARCIA PEREZ
01:09:51
01:09:34
INDEPENDIENTE
NO
274
162
Senior Masc
1221
FERNANDO JOSE MARTINEZ DIAZ
01:09:51
01:09:48
TRT
NO
276
163
Senior Masc
711
JOSE GARCIA NAVARRO
01:10:04
01:10:04
CATARROJA UNIO ESPORTIVA
NO
277
164
Senior Masc
957
MIGUEL ANGEL MINGUEZ PARRILLA
01:10:04
01:09:59
C A SOLLANA
NO
280
165
Senior Masc
866
OSCAR MARTI BABILONI
01:10:10
01:10:03
C.E.ANEM TROTANT
NO
282
166
Senior Masc
929
VICENTE ZARAGOZÁ CERDÁ
01:10:13
01:09:33
INDEPENDIENTE
NO
283
167
Senior Masc
1137
CONRADO PEREZ LEREU
01:10:16
01:10:07
S.D. CENTPEUS ALBALAT
NO
284
168
Senior Masc
1330
EMILIO MORCILLO GARCÍA
01:10:17
01:10:04
INDEPENDIENTE
NO
285
169
Senior Masc
662
DAVID RAGA BRULL
01:10:21
01:10:08
ATLETISME ALBAL
NO
286
170
Senior Masc
1100
ANICETO REDONDO PEREIRA
01:10:25
01:10:05
C.A. SILLA
NO
288
171
Senior Masc
1139
VICENT PAU ALBERT FERRER
01:10:28
01:09:59
INDEPENDIENTE
NO
292
172
Senior Masc
1148
JUAN PRIETO GUZMÁN
01:10:30
01:10:06
INDEPENDIENTE
NO
293
173
Senior Masc
1283
ANDRES MORAGUES CARBO
01:10:30
01:10:14
C.C.EL GARBI
NO
295
174
Senior Masc
873
MIGUEL RAFAEL GOMEZ MARTINEZ
01:10:31
01:10:25
C.A.QUART
NO
297
175
Senior Masc
1187
MIGUEL ESCRICHE MORA
01:10:32
01:10:27
INDEPENDIENTE
NO
299
176
Senior Masc
884
ENRIQUE FOSATI BURGALS
01:10:33
01:10:29
INDEPENDIENTE
NO
300
177
Senior Masc
815
ANTONIO LUCENA MARTINEZ
01:10:34
01:10:30
UNIO ESPORTIVA CATARROJA
NO
302
178
Senior Masc
1138
RAFAEL PEREZ SANZ
01:10:34
01:10:30
INDEPENDIENTE
NO
307
179
Senior Masc
728
VALERIANO PEREZ SEREIX
01:10:40
01:10:32
S.D,CORRECAMINOS
NO
308
180
Senior Masc
1241
SALVADOR JUAN LACUEVA SERRANO
01:10:40
01:10:34
DA CLENCHIS
NO
311
181
Senior Masc
1061
JAVIER GIMENEZ GONZALEZ
01:10:43
01:10:35
BLUE LINE
NO
314
182
Senior Masc
969
CÉSAR CARÓU ROMERO
01:10:48
01:10:31
ATLETISME QUART
NO
315
183
Senior Masc
1440
Ricardo Moratalla
01:10:48
01:10:14
NO
318
184
Senior Masc
707
JUAN PANCORBO RAMIREZ
01:10:54
01:10:29
C, A TRAGALEGUAS
NO
319
185
Senior Masc
1150
MIGUEL ANQUELA FERRER
01:10:59
01:10:32
INDEPENDIENTE
NO
321
186
Senior Masc
936
JOSE CARRETERO PLA
01:11:01
01:10:52
INDEPENDIENTE
NO
322
187
Senior Masc
646
PABLO RIQUELME CARO
01:11:03
01:10:51
INDEPENDIENTE
NO
<< Anterior
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Siguiente >>